14 kwietnia 2012

Co by tu napisać..

Ostatnio na moim blogu coś mało kosmetycznie się zrobiło! Żeby było śmieszniej, to właśnie zrobiłam sobie rachunek w głowie i zadałam sobie pytanie "a kiedy ja ostatni raz byłam na zakupach - naturalnie tych kosmetycznych?". No i ogromne zdziwienie, bo nie pamiętam żadnego terminu! Ahh, w sumie jestem z siebie dumna jakby nie patrzeć, ponieważ zamiast pieniędzy ubyć to troszkę przybyło, i teraz dzielnie i wytrwale czekam i zbieram na pędzelki, trzeba w końcu kupić - raz a porządnie!

Przedstawiam Wam moje pazurki - takie tam zwykłe (paznokieć na palcu wskazującym i serdecznym jest krótszy od pozostałych paznokci, ponieważ tylko te dwa mi się okropnie rozdwajają, więc postanowiłam je obciąć ;()Ciemno zielony/zgaszony niebieski (sama nie wiem jak opisać ten kolor) to Nail Polish H&M dazzling jade, natomiast zgniły jasny zielony to essence colour&go 39 lime up!


Apel, Apel, Apel do dziewczyn ze śląska - dokładnie z Katowic i okolic, aczkolwiek goście z innych miast również mile widziani! Wyszła propozycja na spotkanie się bloggerek w świecie realnym! To już jest naprawdę coś! Tak więc jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, to szczegóły u Karoliny TUTAJ


A na koniec jeszcze tylko pokaże Wam piosenkę, którą 'poleciła' simply, i to właśnie przez nią ja słucham tej piosenki od 3 dni od rana do wieczora (nawet jak się budzę rano to ona dalej mi w głowie siedzi (?) )
Pewnie już całkiem niedługo pojawi się w końcu jakaś recenzja (bo tego dawno nie było), także spodziewajcie się moich marudzeń ;d hehehe. Buziaki ;*

10 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz (;
Odpowiedzi na ewentualne pytania bądź jakąkolwiek dyskusję znajdziesz pod swoim dodanym komentarzu.

Pozdrawiam !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...