11 sierpnia 2012

Tydzień 5 - Inspired by places - Tajlandia

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Internetu.Tajlandia - Około 40% ludności czynnej zawodowo pracuje w rolnictwie, uprawiając ryż, kukurydzę i trzcinę cukrową. Tajlandia eksportuje, głównie do Europy i Ameryki Północnej: ryż, cynę i sprzęt elektrotechniczny. Ważną rolę w gospodarce Tajlandii pełni turystyka. Bezrobocie w Tajlandii wynosi około 1%, natomiast wskaźnik nierówności społecznej jest jeden z najwyższych na świecie: 53,6.Tajlandia nie spodobała mi się w ogóle. Te rejony, te widoki czy budowle w żaden sposób mnie nie zachwyciły, a tym bardziej nie spowodowały jakieś nagłej weny twórczej. Tak więc moje paznokcie przedstawiają flagę tego kraju (niby poszłam na łatwiznę, ale może nie do końca..). Pierwszy wariant to frencz oraz flaga Tajlandii zrobiona z cekinek na palcu serdecznym, a drugi wariant to niechlujnie pomalowana flaga pomalowana farbkami. Która wersja lepsza? (jestem samokrytyczna, i moja odpowiedź na to pytanie brzmiałaby - żadna!) W każdym bądź razie postanowiłam poćwiczyć z samym frenczem, bo nie wyszło to idealnie -.- wrr
Która wersja lepsza ;>

7 komentarzy:

 1. a my jedziemy w dłłługa podróż do Tajlandii w przyszlym roku :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo długą ;> nooo, to ja już proszę o kilka(set) zdjęć z tego oto kraju, może mi się w końcu spodoba ;)

   Usuń
 2. pierwsza wersja bardziej mi się podoba :)

  strasznie podoba mi się kształt Twoich paznokci!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, bardziej subtelnie ;>

   Dziękuję! Nigdy nie przypuszczałam, że ktokolwiek powie, że mam ładny kształt paznokci! Jest mi tak niezmiernie miło! Zważywszy że od zawsze miałam z nimi problem, a teraz są już w miare doprowadzone do porządku ;)

   Usuń
 3. Mi tez wersja subtelniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrząc na zdjęcia, Tajlandia według mnie może zachwycać:) Jeśli chodzi o pazurki, to podoba mi się ta subtelniejsza wersja - jedynie z cekinami na serdecznym palcu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza wersja bardziej mi się podoba;) Jest śliczna;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz (;
Odpowiedzi na ewentualne pytania bądź jakąkolwiek dyskusję znajdziesz pod swoim dodanym komentarzu.

Pozdrawiam !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...