25 marca 2012

Wyniki czas ogłosić

Takk, troszku późno, ale ciężko było się uporać z tymi wszystkimi losami! Na drugi raz zaserwujemy tylko pytanie konkursowe i to ono będzie decydować o wygranej. Ale nie przedłużając, wiosenne rozdanie wygrywa..
Gratuluję serdecznie! Czekam na meila do środy włącznie ;)) paagpapaganda@gmail.com

Tymczasem przeglądając te wasze odpowiedzi na pytanie konkursowe, to tak strasznie spodobała mi się odpowiedź od Nina Konopskaże postanowiłam Wam ją pokazać (mam nadzieję Nino, że nie będziesz miała mi za złe ;)

"Wiosna kojarzy mi się z wagarami:) z pierwszymi randkami i spacerami z nimi związanymi:) Wiosna to przebiśniegi kwitnące u mojej babci w ogródku. Wiosna to mycie okien:):) Wiosna kojarzy mi się również ze śpiewem ptaków, i pięknym zapachem o poranku:) wiosna to wycieczki rowerowe:) wiosna to ciepło, a i jeszcze wiosna kojarzy się mi z początkami mojej ciąży i tym jak je nieznośnie przechodziłam:(Ale to jest miłe wspomnienie pomijając jeden fakt:)"Heheh mi również wiosna kojarzy się przede wszystkim z wagarami ;D spacery i to cudowne powietrze! Natomiast co do ciąży, to mi osobiście również się to kojarzy z dzidziusiem ;) mój młodszy brat urodził się parę dni przed Pierwszym Dniem Wiosny ;)) Dziękuję Ci za przypomnienie tak ważnych atrybutów wiosny jakby nie patrząc!

A więc korzystajcie z tej wiosny i z tego słońca! Ja uciekam do książek i notatek, 3majcie się cieplutko ;*

7 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz (;
Odpowiedzi na ewentualne pytania bądź jakąkolwiek dyskusję znajdziesz pod swoim dodanym komentarzu.

Pozdrawiam !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...