7 kwietnia 2013

Diadem, rozświetlający róż do policzków nr 08


Producent: Diadem

Produkt: róż do policzków

Opis/Obietnica producenta: "Delikatna, satynowa konsystencja różu bogata w składniki i witaminy pielęgnujące skórę, trwale podkreśla miejsca, gdzie została naniesiona. Kolor pozostaje na twarzy cały dzień, nie utlenia się. Wypukła struktura różu pozwala na precyzyjną aplikację i większą wydajność produktu." [ źródło: www.diadem.com.pl ]

Cena/Pojemność: 12,90zł / 6,5g

Gdzie kupić? na stronie internetowej www.diadem.com.plMoja recenzja


Może zacznę od tego, że jest to mój ulubieniec od pewnego czasu ;) Od pewnego, ponieważ od zawsze używałam róży tylko w różowych odcieniach i do tego trudno było mi się przyzwyczaić. Wydawało mi się, że w brzoskwince nie wyglądam dobrze, ale znalazłam na niego sposób!


No więc co to za sposób? Tak naprawdę to mam dwie opcje. Gdy decyduję się na ciemny makijaż oczu wtedy różem lekko muskam policzki. Dostaję piękny rozświetlający efekt podkreślający moje kości policzkowe. Natomiast gdy moje oczy są "gołe" i występuje tylko jeden jasny cień bądź tylko kreska, wtedy serwuję sobie róż na klops. Czyli efekt dwóch kulek na policzkach który wcale nie wygląda tandetnie. Dzięki temu moja twarz automatycznie zmienia wyraz twarzy, staje się bardziej okrąglejsza i promienna, wesoła. Wiadomo, że najważniejsze to nie zrobić z tego dwóch brzydkich plam. Trzeba umiejętnie nałożyć róż i rozetrzeć.

aparat zjadł kolor więc musiałam zdj wyostrzyć

Róż zamknięty jest w plastikowym ale szczelnie zamkniętym i solidnym opakowaniu (ostatnio jednak magnes odkleił się od plastiku, podejrzewam, że spowodowane to jest moim częstym przemieszczaniem się i 'przeprowadzkami'). Jest to typowa brzoskwinka z pięknymi drobinkami. Na twarzy daje niesamowicie subtelny charakter aczkolwiek można nim manewrować od delikatności aż po mocny jego ślad. Efekt taki i taki genialny!


Róże dostępne są w aż 15 odcieniach co w moim odczuciu jest niesamowitym plusem. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Róż jest wypukły dzięki czemu z łatwością się z niego korzysta i aplikuje pędzelkiem na twarz. No ale co z trwałością - niestety ale się ściera i nie jest w stanie wytrzymać na policzkach całego dnia bez poprawek. Wielka szkoda. No a co do wydajności - jak to w przypadku takich kosmetyków, końca nie widać ;) Ale to akurat jest na plus.
+ gama kolorów
+ cena w stosunku do pojemności
+ piękny efekt rozświetlenia

- trwałość (pół dnia bez dotykania twarzy!)
- dla niektórych dostępnośćDla mnie bomba, w ostatnim czasie używam go namiętnie i puki co nie przestanę (zauważyłam, że w zimę nie pasują mi różowe róże.. albo to ta miłość do tego różu mnie tak zaślepiła :D). Znacie w ogóle firmę Diadem? Jak nie to bardzo serdecznie polecam! Udanej niedzieli ;*


6 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz (;
Odpowiedzi na ewentualne pytania bądź jakąkolwiek dyskusję znajdziesz pod swoim dodanym komentarzu.

Pozdrawiam !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...